Серія препаратів для акваріумних рослин ТМ RIKKA розроблена саме для використання у водному середовищі.

Рідкі добрива - "Комлекс МАКРО", "Комплекс МІКРО" та "Залізо" дозволяють створити найкращі умови для акваріумних рослин. Хелатовані з'єднання створені на основі карбонових кислот та оксидів елементів чи металів, це дозволило скоротити до мінімуму вміст зайвих аніонів у розчинах, а у випадку заліза - підвищує стабільність іонів хелатованого заліза в акваріумі в десятки разів, на відміну від з'єднань отриманих змішуванням солей та хелаторів.

Таблетоване добриво "Ультра глина" - це унікальна розробка на основі природної глини, яка додатково мінералізована всім комплексом мікроелементів. Мінералізація відбувається в умовах автоклавного синтезу, при підвищеному тиску та температурі, що дозволяє зв'язати всі елементи на поверхні глини таким чином, що вони розчиняються тільки в прикореневій зоні рослин, це унеможливлює передозування добривом, що дуже зручно для новачків.

Засіб "Альгіклін" - це класичний альгіцид на основі пентадіалю, що не тільки видаляє небажані водорості, а й може слугувати штучним джерелом вуглекислого газу.