«Комплекс МАКРО»

Щоденне рідке добриво для акваріумних рослин, що містить макро- і біогенні елементи, необхідні для нормального розвитку рослин.

Містить азот, фосфор і калій у співвідношенні, необхідному для створення в акваріумі стабільного біологічного балансу. Рекомендується до застосування в акваріумах з великою кількістю рослин, що знаходяться в стадії активного росту.

Дотримання «пропорції Редфілда» (http://en.wikipedia.org/wiki/Redfield_ratio) між основними біогенними елементами добрива дозволяє досягти прекрасного зовнішнього вигляду акваріумних рослин, забезпечити їх стабільний і швидкий ріст, стримувати розвиток небажаних в акваріумі нижчих водоростей.

Для живлення акваріумних рослин необхідні три основних елементи: азот, фосфор, калій. Для їх ефективного засвоєння всі вони повинні бути присутніми в акваріумній воді одночасно. Присутність калію, який у більшості випадків перебуває в акваріумі в дефіциті, важливо для збалансованого отримання акваріумними рослинами необхідних поживних речовин і росту. Дефіцит калію призводить до уповільнення процесів фотосинтезу і росту рослин. Фосфор бере активну участь в процесах синтезу білків, ферментів та є необхідним для дихання рослин. Азот є основою для створення білків, і сприяє активному росту та розмноженню 

 

Використання:

    Препарат бажано використовувати щоденно.

Додавати із розрахунку 2 мл на 100 л води. Для акваріумів з великою кількістю рослин 

дозування треба подвоїти. Рекомендується використовувати разом з «Комплекс МІКРО».

 

Термін придатності – 36 місяців.

 

Об'єм: 100 мл та 250 мл

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015

Сертифікат якості