«Комплекс МІКРО»

Комплексне добриво для акваріумних рослин, що містить збалансований склад мікроелементів у формі хелатних комплексів на основі карбонових кислот, властивих вищим рослинам.

На відміну від інших виробників, хелатні з’єднання мікроелементів ми отримуємо не простим змішуванням компонентів, а автоклавним синтезом  оксидів елементів та карбонових кислот, після чого донасичуємо розчин вітамінами та карбоновими кислотами. Такий складний метод отримання добрив розкриває всі переваги справжніх халатних сполук.

Склад добрив підібраний таким чином, що при регулярному їх використанні в акваріумі встановлюється природне співвідношення елементів, властиве більшості тропічних водойм з пишною водною рослинністю.

Комплекс вітамінів групи В, РР та С сприяє засвоєнню мікроелементів та пришвидшує розвиток кореневої системи, фотосинтезу та загальний розвиток рослин.

Швидко усуває симптоми нестачі харчування, рослини знову захоплюють своєю пишністю. Залізо, бор, марганець посилюють червоні і червоно-коричневі кольори, забезпечують чіткий та фактурний малюнок листка. Магній сприяє утворенню насичено-зеленого 

забарвлення листя.

 

Використання:

Для стаб

ільного росту рослин рекомендується щодня вносити в акваріум по 1 мл на 100 літрів води. Бажано поєднувати з внесенням в акваріум «Комплекс МАКРО

» з щотижневою підміною частини акваріумної води на свіжу. Для акваріумів з високою щільністю посадки рослин, а також оснащених додатковими 

освітлювальними приладами, особливо якщо при цьому застосовується система збагачення води СО2, тижнева дозування може бути збільшена до 20 мл на 100 літрів води. При наявності явних ознак хлорозу рослин дозування слід збільшити, як і в попередньому випадку.

 

 

Склад: K, Fe, Mn, Mg, Zn, Cu, B, Mо, Co, амінокислоти, карбонові кислоти, вітаміни. Не містить нітратів і фосфатів.

 

Термін придатності - 36 місяців. 

 

Об'єм: 100 мл та 250 мл

 

 

 

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015

Сертифікат якості