«Залізо»

Добриво для акваріумних рослин, що містить двовалентне залізо у формі хелатного комплексу, а також органічні комплексони та стимулятори росту рослин, що сприяють засвоєнню рослинами заліза.

На відміну від інших виробників, хелатні сполуки заліза ми отримуємо не простим змішуванням солей заліза та комплексону, а автоклавним синтезом з пірофорного заліза та карбонових кислот, після чого донасичуємо розчин вітамінами та карбоновими кислотами. Такий складний метод отримання добрива дозволяє підвищити стабільність нашого заліза в акваріумній воді в десятки разів.

Регулярне застосування добрива підсилює забарвлення рослин, стимулює їх зростання. Рекомендується для рослин, які споживають поживні речовини через листя.

Використовується для усунення симптомів хлорозу рослин. Є додатковим засобом щоденного підживлення рослин, і дає прекрасні результати в поєднанні з добривом «Комплекс МАКРО» та «Комплекс МІКРО».

Не містить нітратів і фосфатів,  забезпечує здорове зростання і соковиту зелень рослин. У рекомендованих дозах не шкідливий для риб та інших мешканців акваріума.

 

Використання:

Препарат бажано використовувати щоденно. Додавати із розрахунку 1 мл на 100 л води.

Рекомендується використовувати разом з «Комплекс МАКРО» та «Комплекс МІКРО».

 

Склад: Fe, карбонові кислоти, вітаміни групи В, С, РР

 

Термін придатності – 24 місяця.

 

Об'єм: 100 мл.

 

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015

Сертифікат якості