АкваТерраШоу-2017

Posted 19 6 17

     Раді Вам повідомити, що ми приймаємо участь у виставці АкваТерраШоу-2017!

Тут Ви зможете побачити багато цікавого з світу акваріумістики та терраріумістики, а також, що э найцікавішим, ознайомитися з нашими новинками (спойлер - їх буде багато)!

 

Знайти нас можна тут:

Read the rest of this entry »

Один до двох

Posted 9 10 16

З першого жовтня відбулися зміни у складі наших продуктів.

Тепер замість одного кондиціонеру rikka "Прозора вода" (раніше "Чиста вода") стало два:

Ми зробили це для того, щоб для кожного випадку Ви мали найкращий засіб.

rikka "Прозора вода" тепер складається з комплексу коагулюючих солей, які ефективно та швидко видаляють осад, що не фільтрується, плаваючи водорості, фосфати та інше. Дуже ефективно видаляє забарвлення води від кормів.

rikka "Прозора вода ультра" - найбільш концентрований засіб серед існуючих. При додаванні - утворює великі полімерні часточки, які ефективно видаляють домішки, що не фільтруються. Завдяки високогідролізованому та полімерізованому гідроксіхлориду алюмінія - засіб практично не змінює рН у воді, та не впливає на карбонатну жорсткість, що дозволяє використовувати його у тропічних акваріумах та креветочниках.

Read the rest of this entry »

Мікро, осмос та креветки

Posted 18 9 16

Останнім часом було декілька випадків загибелі креветок під час використання rikka "Комплекс Мікро" та rikka "Комплекс Залізо +".

Під час розслідування цих випадків було виявлено, що акваріумісти використовували воду з зворотнього осмосу (т. з. пермеат), а потім корегували мінеральний склад різними "ремінералізаторами". При цьому, як виявилося, у складі "ремінерализіторів" зовсім не було карбонатів чи гідрокарбонатів, що призвело до того, що у воді зовсім не було карбонатної жорсткості.

Карбонатна жорсткість слугує т. з. "захисником" складу води, так як вона утворює буферну систему, яка підтримує кислотний та аніоний склад води, та запобігає накопиченню катіонів які не засвоїлися рослинами (надлишкові іони заліза, марганцю, міді та інш.).

Добрива "Комплекс Мікро", "Залізо", "Комплекс Залізо +" створені на основі хелатних сполук іонів металів з янтарною, яблуневою та лимонною кислотою. Синтез хелатів відбувається при специфічних умовах, за яких аніони (такі як сульфати, хлориди та інші) повністтю видаляються з розчинів, що призводить до створення справжніх хелатів.

За рахунок цього добрива мають чітку кислотну реакцію. При додаванні наших добрив до води з нульовою карбонатною жорсткістю це призводить до зниження рівня рН, а також може призвести до накопичення елементів, які не встигли засвоїтися рослинами.

Як наслідок це призводить до погіршення самопочуття, в першу чергу, креветок. Особливо тих які вимогливі до рівня карбонатної жорсткості.

Звертайте увагу на склад води, перед використанням добрив, а також ретельно перевіряйте "ремінералізатори" які використовуєте, адже створити гарний "ремінералізатор" без складного обладнання - майже неможливо.

Read the rest of this entry »

TM rikka пригощає рибок

Posted 27 8 16

    Ми зробили ще один до крок до мети - забезпечити українських акваріумістів всіма необхідними товарами високої якості та за доступною ціною.

Предствляємо Вам лінійку кормів для декоративних риб від ТМ rikka:

    Як завжди, ми не шукали легких шляхів, та вирішили вдосконалити корм, який не змінювався з часу його розробки.

    Якісна сировина, унікальна технологія - запорука якісного харчування та життя Ваших улюбленців. Ми навіть не намагалися зробити корм дешевшим за всіх конкурентів, адже тут не можна економити.

    Лінійка корму у вигляді пластвців - розроблена за унікальною технологією - тонкошаровою екструзійною сушкою з попередньою екструзією рослинних компонентів. Це дозволяє зробити компоненти корму максимально поживними та з гарною засвоюваністю. Після виготовлення на пластівці окремо наносяться вітаміни та цінні харчові компоненти, що дозволяє запобігти їх деструкції від високих температур.

    Завдяки унікальній технології корм має зовсім інший вигляд - тоненьки, пористі пластівці добре плавають у воді, швидко просочюються водою, що покращує травлення у риб, та саме головне - завдяки легкості та великому об'єму значно важче перегодувати рибок, адже як правило рибок годують об'ємними порціями корму, зневажаючи на вагу, що й призводить до перегодовування риб.

    Також ми підібрали найкращі сировинні компоненти, вітаміни та барвники. Ми не розмалювували корм у всі кольори веселки - лише для позначення різних видів корму та для приваблення риби, адже барвники у воді та для рибок не є добре.

    Шукайте нашу продукцію у магазинах партнерах, годуйте рибок - та обов'язково пишіть відгуки!

    

 

 

 

Read the rest of this entry »

Метиленовий "не синій"

Posted 8 7 16

Нажаль змушені повідомити, що тимчасово знімаємо засіб rikka "Метиленовий синій" з продажу.

Адже в  Україні щось незрозуміле коїться з барвником Метиленовий блакитній, що використовується для приготування.

Остання придбана партія чомусь дуже погано розчиняється у воді, і як виявилося є токсичною для риб. Ми перебрали усіх постачальників в Україні, та схоже що всі вони одночасно завезли одну партію якогось китайского реагенту.

Зараз ми намагаємося поставити власний синтез метиленового блакитного фармацевтичної якості, і коли нам це вдасться ми повернемо його у продаж та одразу повідомимо Вам.

Дякую!

Read the rest of this entry »

Оновлений тест на нітрати

Posted 6 7 16

Представляємо оновлений тест нітрати. Ми вдосконалили хімічний склад реагентів та процедуру синтезу індикаторного розчину.

Відтепер кольорова шкала стала чіткішою, також для більш чіткого визначення концентрації нітратів ми зменшили діапазон визначаємих концентрацій.

Також інструкція стала більш детальною.

Ми врахували усі побажання наших клієнтів.

 

 

Для клієнтів, що придбали старий варіант теста (дата виробництва до липня 2016 р) діє процедура заміни на новий тест. Пишіть листи на main@rikka.dp.ua для заміни.

Read the rest of this entry »

ZooVetExpo-2016

Posted 3 4 16

До зустрічі на просторах ZooVetExpo-2016!

Наше місце №А14/2

Чекаємо на Вас!

А також роздаєм приємні подарунки).

Read the rest of this entry »

TM rikka - контролюй та владарюй!

Posted 27 3 16

Представляємо лінійку тестів для води які дозволять Вам визначати усі основні параметри води та керувати акваріумом, точно розраховуючи дозування добрив та своєчасно виявляти проблеми з водою!

          

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                      
 
   

 

Read the rest of this entry »

ТМ rikka - руйнуємо міфи

Posted 24 1 16

Міф - тримати вдома акваріум дуже дороге задоволення.

 

На перший погляд утримувати такий акваріум не тільки недешево, а й дуже не просто.

 

Але з препаратами ТМ rikka це дуже просто і доступно! Лише 2,5 грн на день* і Ваш акваріум буде виглядати як творіння професійного акваскейпера та зовсім не потребуватиме уваги.

При використанні засобів** ТМ rikka - rikka "Комплекс мікро", rikka "Комплекс макро", rikka "Альгіклін", rikka "Аква баланс", rikka "Біо баланс" та rikka "Ультрацид" - Ви зможете тільки насолоджуватись своїм захопленням. 

Збалансований склад добрив "Комплекс мікро" та "Комплекс макро" надасть Вам насолоду від насиченої та здорової рослинності. Вам більше не доведеться постійно витрачати гроші на придбання нових рослин.

Профілактичне використання "Альгікліна" попереджує появу небажаних водоростей, та забезпечує рослини вуглецем для будівництва тканин.

Унікальний препарат "Ультрацид" збереже здоров'я риб та Ваш спокій, а також Ваші заощадження.

А комплекс препаратів "Біо баланс" та "Аква баланс" дозволять підтримувати біологічний та фізико-хімічний склад води в акваріумі на протязі 6 місяців без замін води - тільки насолода від спостереження за акваріумом та його населенням.

І все це лише за 2 грн 50 коп на день!

 

 

* - для акваріума об'ємом 100 л, згідно середньої вартості препаратів у роздрібних магазинах. Вартість комплексного обслуговування акваріума засобами ТМ rikka, без урахування корму для риб.

** - використання препаратів згідно з інструкціями та рекомендаціями виробника!

Read the rest of this entry »

Унікальні кондиціонери для води!

Posted 7 1 16

Після тривалих досліджень та тестувань представляємо Вам унікальні кондиціонери для води:

        

 

rikka "Аква баланс" - унікальний кондиціонер, який дозволяє стабілізувати фізико-хімічні показники води (рН, кН, нітрати, фосфати ті інше) на протязі 6 місяців. Це дозволяє не замінювати воду в акваріумі увесь час дії препарату!

 

rikka "Нітратоклін" - перший препарат який біологічним шляхом знижує вміст нітратів у воді, що значно покращує почуття риб та попереджує появу водоростей.

Read the rest of this entry »

З Новим роком!

Професійні лікарські засоби для декоративних риб

Posted 19 12 15

Представляємо нову, професійну, лінійку лікарських засобів для декоративних риб:

Розроблені препарати не мають аналогів серед виробників України та РФ та здатні виліковувати найтяжчі хвороби.

rikka "Ультрацид" - високоефективний знезаражуючий засіб з дією широкого спектру (проти всіх бактеріальних захворювань риби).

rikka "Карбінол" - професійний знезаражуючий засіб проти зовнішніх паразитів.

rikka "Гексацид" - професійний знезаражуючий засіб проти жгутиконосців (Spironucleus, Hexamita).

rikka "Празенол"професійний знезаражуючий засіб проти зябрових та шкіряних сосальщиків, стрічкових хробаків та пласких черв’яків роду Transversotrema.

Read the rest of this entry »

Новий препарат

Posted 6 12 15

В лінейці засобів для води в аквариумі з'явився новий препарат rikka "Біо баланс"

rikka “Біо баланс” - це комплекс з шести факультативно анаеробних бактерій, що спеціально підібрані для переробки продуктів розкладення біомаси (аміак, амоній, карбамід, нітрити та фосфати). Використання rikka “Біо баланс” дозволяє створити найкращі умови для населення акваріуму, позбутися надлишкового осаду у фільтрах та неприємного запаху води.

 

Найближчим часом також буде оновлення в лінійці знезаражуючих засобів та засобів для акваріумної води.

Read the rest of this entry »

Запуск нового акваріума з rikka "Аква старт"

Posted 23 11 15

На наведеному нижче графіку Ви можете побачити ефективність використання rikka "Аква старт" при запуску нового акваріума:

Дані були отримані при вимірюванні рівня аміаку, нітритів та нітратів у тестових розчинах та тестових акваріумах з різною щільністю заселення риб.

Використання rikka "Швидкий старт" пришвидшує аккліматизацію бактерій і рівень аміаку починає знижуваться після 3ої доби.

Порівняно з акваріумами "порівняльної" групи (де не використовувался rikka "Аква старт") - зниження концентрації амміаку починається на 7-12 днів раніше, та повністю відсутнє явище "помутніння води" за рахунок займання корисними бактеріями вільних біологічних ніш у акваріумі.

Read the rest of this entry »

Наукова діяльність

Posted 18 10 15

Разом с співробітниками НДІ УДХТУ наша компанія продовжує розробляти нові, та вдосконалювати існуючі препарати для догляду за акваріумами.

За минулі два місяці ми отримали два патенти на наші розробки:

 

Патент №100146 - це запатентований склад та метод виготовлення нашого препарату rikka "Ультра глина". Саме з цього добрива й почалися наші розробки. Ми вирішили не копіювати існуючі рецепти, а розробляти свої, які будуть більш ефективними ніж всі існуючі аналоги.

Патент №101799 - наша перспективна розробка, на базі якої в даний час розробляється та тестується комплексне, щотижневе добриво. Запатентований склад містить всі необхідні макро і мікроелементи, а метод отримання дозволяє зв'язати їх в природні гумінові хелати, що значно краще засвоюються рослинами. Стабільні хелати мікроелементів та нові методи зв'язування азоту дозволяють зберігати необхідну концентрацію мікро- та макроелементів у воді на протязі 7 діб, та поступово вивільняють поживні речовини, що не призводить до росту небажаних водоростей.

На цьому наші розробки не закінчуються, в даний час ведуться розробки нових засобів для води, що дозволяють підтримувати макро і мікро баланс води на протязі 6 місяців, без заміни води, а також нової, професійної, лінейки знезаражуючих засобів для риб - від гексамітозу, тропічного іхтіофтіріозу та пласких черв'яків.

Слідкуйте за нашими новинами та дізнаєтесь про всі новинки серед акваріумної хімії!

 

Read the rest of this entry »

ZooVetExpo-2016

Posted 14 10 15

Доброго дня усім відвідувачам нашого сайту!

Наша компанія буде брати участь у 12-му міжнародному форумі зооіндустрії "ЗооВетЕкспо-2016".

Запрошуємо шанувальників нашої продукції, а також усіх хто цікавиться акваріумістикою чи займається продажом зоотоварів,  відвідати наш стенд з 5 по 7 квітня 2016 р. за адресою м. Київ,ст. м. Лівобережна, Броварьский пр-т, 15, Міжнародний Виставковий Центр, павільйон №3, місце Е9.

Обіцяємо представити новинки та подарунки!

 

Read the rest of this entry »