Препарати ТМ RIKKA розроблені колективом досвідчених хіміків, які мають реальний досвід в розробці та виробництві, у промислових масштабах, агрохімії, препаратів для гідропоніки та засобів водопідготовки.

Спеціалісти нашої компанії розробляли технології отримання справжніх хелатних з'єднанань елементів для використання у гідропоніці, удосконалювали технологію отримання засобів для водопідготовки питної води.

В нашій команді є кандидат технічних наук в галузі хімії, що дозволяє нам використовувати останні світові розробки у галузі засобів для рослин та тварин.

Хіміки з досвідом практичної роботи синтезують основні діючи речовини в кондиціонерах для води, ліках та добривах, завдяки чому ми майже відмовилися від використання імпортних реагентів.

Аналітична лабораторія контролює всі реагенти що надходять у виробництво, завдяки чому наші препарати завжди найвищої якості.

 

Високоосвічена команда, сучасна виробнича та аналітична бази дозволили нам розробити та створити препарати найкращі за якісттю та найвигідніші за ціною.

Ми постійно вдосконалюємо існуючі препарати та розробляємо нові, тому Ваша думка дуже важлива для нас. З побажаннями звертайтеся за адресою: main@rikka.dp.ua